ÖZGÜN TASARIMLAR

TARİHİMİZ

1997
2010
2011
2016
1997

LogoMogo Kurumsal Hizmetler

Logomogo 1997 yılından günümüze firmaların baskı çözümleri ve tanıtım görselleri ve malzemeleri konusunda sektördeyiz. Logo Mogo başta firmaların en önemli ihtiyacı Logolarını tasarlar. Kurumsal Kimliği oluşturan en önemli yapı taşı Logo Tasarımıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde bir adım öne çıkabilmek adına yapılan firmanın imaj çalışmalarının bütünüdür. Bu çalışmalar kurumunuzun, markanızın duruşunu ve başarısını temsil ettiği gibi sizi güçlendirir rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. LogoMogo, logo tasarlar, firmanızın kuramsal kimliğini yaratır, web sayfası tasarlar, sosyal medya uzmanlığı yapar.

2010

Bilgisayarlar Yenilendi

Logo Mogo bünyesinde kullandığımız ekipmanlarımızı ve bilgisayarlarımızı yeniledik. Teknolojiyi daha efektif kullanabilmek amacıyla geliştirdiğimiz ekipman ve yazılımlarımızın kullanıcı lisanslarını satın aldık.

Eğitimler

İstanbul merkezli eğitim kurumlarında sertifikalı yazılım ve donanım eğitimleri alındı. Bilge Adam Yazılım Uzmanlığı Eğitimi başarıyla tamamlanarak Sertifikamızı aldık.

2011

Markalaşma yarışı başladı

İç ve Dış piyasa ile rekabet etme politikası sayesinde Türkiye genelinde markalaşma ve kurumsallaşmaya verilen önem arttı. LogoMogo tam da burada devreye girerek yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmaların bütün gereksinimlerini karşılamaya kendini adadı.

2016

Reklam Tecrübelerimizin bileşkesi

100%
Müşteri Mennuniyeti
83
Tamamlanan Projeler
$75650
Bütcemiz
3
Devam Eden Projeler